01.10.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Козир vs Кульчинський – це як гора і… горбик

Козир vs Кульчинський – це як гора і… горбик

Прихильники нинішнього мера, який вже висувається на посаду міського голови від ЄС, надривають пупки, аби доказати, що їхній протеже Кульчинський – це ого-го, а Козир – це не ого-го…

Не надривайтесь, не нагромаджуйте лушпиння, шановні! Люди вже у всьому розібрались – маємо факти.

Козира оцінила авторитетна Всеукраїнська комісія програми «Людина року» – Козир у 10-ці кращих мерів України.

Козира оцінила Парламентська Асамблея Ради Європи – Козиру у Страсбурзі вручено престижну нагороду Європейського Союзу - Диплом Ради Європи. Це факти. 

А що здобув Кульчинський? Що здобув на всеукраїнському рівні? Ні-чо-го!

Що здобув Кульчинський на європейському рівні? Ні-чо-го! Це також факти.

Єдине, що здобув Кульчинський у трускавецької громади, так це звання ідейного послідовника Остапа Бендера. Якщо Остап Сулейман Берта Марія Бендер-бей знав 400 приблизно чесних способів заволодіння коштами, то Андрій Богданович знає 400 приблизно чесних способи відмивання коштів громади на святкуваннях та гуляннях, на ремонтах та закупках, на видачі дозволів та призначені на посади, на відрядженнях та преміях…

Більше того – Андрій Богданович переплюнув Остапа Бендера, який все життя плекав кришталеву мрію відвідати Ріо-де-Жанейро, але так і не побував там. Пан Кульчинський побував скрізь – і в Ізраїлі,  і в Азербайджані,і навіть у Китаї. Впродовж 2018 року понад два місяці провів  у закордонних відрядженнях! Зарплату від громади, премії на час цих поїздок собі виписував справно...


А чого варте його бажання взяти з бюджету 3 млн гривень на святкування Дня міста?! Гасло стародавнього Риму «хліба і видовищ!» Андрій Богданович у Трускавці утиснув до «видовищ!».

Порівнювати Козира і Кульчинського це все одно, що порівнювати Говерлу з горбом. І це без будь-яких образ. Це реалії і приклади, які наведу, їх підтверджують.

Перший приклад про Козира. Коли в лютому 2014 року після втечі Януковича в Росію наступив параліч в роботі правоохоронних органів, то Козир не побоявся відповідальності і організував роботу правоохоронців по захисту міста і городян задля запобігання антидержавницьких дій різних провокаторів. Керівники міліції, СБУ свій робочий день починали в кабінеті Козира.

Руслан Ярославович ініціював і створив при міській раді народну дружину, яка у нічний час контролювала порядок на вулицях міста. Завдяки таким продуманим і рішучим діям Козир зберіг за Трускавцем назву курорту безпечного і гостинного, не допустив анархії та провокацій, а готових палити шини під санаторіями «Карпати», «Міротель», «Ріксос-Прикарпаття», перевіряти поїзди на наявність «тітушок», тягнути на розправу до стовпа ганьби лідера регіоналів, тощо було чимало. Тоді не вистояли, не виправдали довіри людей мери Дрогобича і Борислава. Козир – вистояв і вистояв гідно.

А ось другий приклад - про Кульчинського. Коли 15 березня цього  року неподалік Трускавця утворилося ще одне карстове провалля, то обласна комісія ТЕБ і НС вирішила перекрити бетонними плитами дорогу до Трускавця з боку Дрогобича і Львова. Зробили це без пояснень і наукових обґрунтувань. Людям порекомендували добиратися до міста-курорту через Борислав і Стебник. Це створило незручності для тисячі людей, оскільки дорога через Борислав була у рази довша, а дорога через Стебник не витримувала жодної критики. Не кажемо вже про витрати значних сум на різницю в пальному…

Як же в цій ситуації діяв пан мер Кульчинський? Він лише спромігся повідомити громаду на своїй сторінці у ФБ у день, коли на дорозі почила встановлювати бетонні блоки, що нею користуватися не слід: «Від сьогодні входить в дію рішення обласної комісії ТЕБ і НС про повне перекриття дороги Дрогобич-Трускавець. На Кабмін підготовлено звернення про необхідність виділення коштів на будівництво нової об’їзної дороги до Трускавця».

І все. І умив руки. Звісно, не царська це справа дбати за холопів. За людей подбали інші – розсунули блоки на дорозі і люди нею знову стали користуватися. А Андрій Богданович навіть схвалив рішення обласної комісії – на одному з публічних зібрань трускавецький мер заявив: «Закриття співпало з початком карантинних обмежень. В чомусь воно дало й позитив, бо менше швендялися з Трускавця й у зворотному напрямку».

Андрій Кульчинський почав метушитися  лише за пів року, коли до Трускавця вирішив завітати екс-президент і лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко. Для шановного гостя знайшлося все – техніка, аби оперативно прибрати всі бетонні блоки з дороги на Трускавець, шикарний обід в «Міротелі».

І ще один маловідомий штрих. Знаєте які подарунки привозили Кульчинському гості на День міста? І де вони? Отож то…

А Козиру, на його прохання, міста-партнери Трускавця привозили бронежилети для воїнів-трускавчан!

Хто повзає і шипить – той ніколи не підніметься до Козира, не огляне його висоти і красу його духу. Але хто ходить з високо піднятою головою – той обов’язково стане поруч з Козирем, хоча, можливо, й зашпортається по дорозі об горбик…

Проте скільки нас тих, що ходять гордо і що повзають та шиплять, взнаємо 25 жовтня. Зичу всім добра і успіху.

Микола ПЕТРІВ

Социальные комментарии Cackle