20.12.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Впродовж року мер Трускавця понад два місяці провів у закордонних відрядженнях

Впродовж року мер Трускавця понад два місяці провів у закордонних відрядженнях

Став мером - побачив світ! Такі висновки напрошуються після аналізу інформації, отриманої на запит ГО «Рада міста», щодо кількості виїздів та тривалості перебування мера Трускавця Андрія Кульчинського у закордонних вояжах. Із відповіді випливає, що найчастіше трускавецький очільник їздив до сусідньої Польші, там він за цей рік побував 9 разів. Німеччину Андрій Богданович теж любить, її відвідав двічі, відтак побував у Ізраїлі, Азербайджані та тричі у Китаї.

Згідно журналу реєстрації відряджень міського очільника – найтриваліші вояжі трускавецького мера були в екзотичному Китаї, у цій країні він перебував по 7-8 днів поспіль. За цей час очільник оздоровниці, мабуть, встигав не лише попрацювати, а й добряче відпочити. Трішки менше насолоджувався Андрій Кульчинський краєвидами Азербайджану та Німеччини, там мер у відрядженнях проводив як мінімум по 4 дні. Що й казати – справа промоції міста, а так найчастіше свої закордонні вояжі, називає пан Кульчинський, суцільна приємна ейфорія зі зміною краєвидів, нових вражень та емоцій.

Якщо звести до спільного знаменника кількість днів, проведених у закордонних вояжах у 2018 році Андрієм Кульчинським, то вийде період у понад два місяці. Що й казати, очільник Трускавця не перепрацьовує – два місяці у відрядженнях, на додачу офіційна відпустка – Андрій Кульчинський, лікар за фахом, неабияк піклується про своє психологічне здоров’я, подорожуючи за найменшої нагоди.

Як стверджує трускавецький мер, на його хобі з міського бюджету не витрачається ні копійки - як правило, він перебуває у відрядженні за рахунок приймаючої сторони, або ж за власні кошти.

Вікторія Утрин

Відрядження.jpg


* 来自中国的祝福 - З найкращими побажаннями з Китаю

Социальные комментарии Cackle