28.05.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Менше швендялися до Трускавця, - Андрій Кульчинський про перекриття дороги до міста-курорту

Менше швендялися до Трускавця, - Андрій Кульчинський про перекриття дороги до міста-курорту

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський вважає, що рішення про перекриття відтинку на дорозі Дрогобич-Трускавець вберегло місто від коронавірусу. Про це він повідомив учора на зібранні у санаторії «Карпати».

- Закриття співпало з початком карантинних обмежень. В чомусь воно дало й позитив, - переконаний посадовець, - бо менше швендялися з Трускавця й у зворотному напрямку.

Ще один «плюс» від блокування автошляху міський голова вбачає в тому, що це дало поштовх для виділення урядом коштів, які дозволили оголосити тендер на будівництво об’їзної дороги до Трускавця. За інформацією мерії, вже певна сума зарезервована, будівництво розпочнеться у липні, коли буде підписана угода з виконавцем, роботи планують завершити до наступного літа.

- Тим часом є багато звернень щодо відкриття дороги, розуміємо небезпеку цього рішення, але скерували вже не першого листа до губернатора Львівщини з пропозицією відкрити дорогу для руху легкового транспорту, – запевнив Андрій Кульчинський,

Нагадаємо, що на реалізацію проєкту будівництва нового шляху до міста-курорту через Модричі уряд має скерувати 250 млн гривень.

А за інформацією науковця Василя Дяківа, друге карстове провалля, яке утворилося 15 березня, не збільшило загроз для відтинку Дрогобич-Трускавець.

Василь Дяків переконаний, що своїм рішенням про перекриття обласна комісія з надзвичайних ситуацій пішла найпростішим шляхом, який не завжди є найкращим з причин іміджевих втрат, як для курорту Трускавець, так і для курорту Східниця, до створення проблем для мешканців Трускавця, Стебника та частково Борислава від надмірного руху транспорту, а також для водіїв та пасажирів – додатковий час, додаткові витрати, рух по дорогах, якість яких є не найкращою.

Тобто Трускавець став заручником підкилимних домовленостей - дорогу до міста-курорту перекрили з метою тиску на уряд, не переймаючись незручностями добирання людей й іміджевими втратами для курорту.

Вікторія УТРИН


Социальные комментарии Cackle