13.05.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Архітектурна «гармонія» від трускавецького мера – у центрі курорту багатоповерхівки ростуть, як гриби

Архітектурна «гармонія» від трускавецького мера – у центрі курорту багатоповерхівки ростуть, як гриби

Центральна вулиця Трускавця нагадує будівельний майданчик. Багатоповерхівки зводять в історичному центрі курорту, де збереглися дерев’яні вілли, які є пам’ятками архітектури.

Висотки руйнують обличчя міста, однак міські посадовці так не вважають. Ба більше, саме за їхнього сприяння і згоди Трускавець перетворюється у бетонний курорт.

Під час виборчої кампанії Андрій Кульчинський позиціонував себе як противник багатоповерхівок, обіцяючи нещадно боротися з ними. Одним з пріоритетів у своїй програмі визначив «Архітектурну гармонію». Обіцянка так і залишився на папері, а у центрі міста одна за одною почали з’являтися висотні будівлі.

Справжнісіньким монстром є житловий будинок на вул. Бориславській, 4 у тісному сусідстві з міською радою. Будівля, яка матиме вісім поверхів й налічуватиме 72 квартири, виросла під вікнами робочого кабінету трускавецького мера, проте посадовець її «не помічає».

95219749_222495452377543_4195312316587180032_n.png

Впритул до цієї будівлі, з’єднаний стіною, постане ще один багатоквартирний будинок на вул. Дрогобицькій.

Будівельний майданчик знаходиться також і навпроти міської ради. Тут зводиться готельний комплекс, замовником якого кілька років тому став Олексій Балицький. Нині - заступник міського голови Трускавця, очільник місцевого осередку «Свободи», депутат облради. Олексій Балицький отримав доручення від Керімзаде Мехман Маіл Огли, який веде підприємницьку діяльність у Москві. А роботи з будівництва готельного комплексу координує депутат-свободівець Богдан Габшій.

95135429_231947911420062_7469709466531790848_n.png

На вул. Шевченка, 17 триває будівництво багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського і технічного призначення, замовником якого є Роман Дурбак.

А через дорогу - на вул. Шевченка, 28 і Шевченка, 30 постане шестиповерховий апарт-готель з вбудованими приміщеннями комерційного призначення та підземним паркінгом. Власником будівель – колишніх корпусів санаторію «Берізка», які сьогодні демонтують - є ТОВ «Трускавець Апартмент». Підприємство зареєстроване у м. Івано-Франківськ у 2017 році зі статутним капіталом 1000 гривень.

Screenshot_3.jpg

Готель планується збудувати на території двох земельних ділянок на вул. Шевченка, 28 і 30, загальна площа яких 0, 1645га. Детальний план території для будівництва цього об’єкту погодили депутати Трускавецької міської ради: Богдан Габшій, Іван Герльовський, Олег Карпин, Михайло Кіселичник, Михайло Малащак, Мирослав Мицько, Олена Савченко, Віра Сазонова, Микола Сеньків, Анатолій Стародуб, Ігор Стасик, Руслан Цехмейстер. «За» проголосували також секретар ради Наталя Пономаренко і, звісно ж, міський голова Андрій Кульчинський. Обіцяну архітектурну гармонію він впроваджує системно!

А наприкінці лютого цього року головний архітектор Зіновій Кушнір видав містобудівні умови для проєктування нового готелю на вул. Шевченка, 15а. Висотність будівлі – 15 метрів. Цільове призначення земельної ділянки 0, 16 га відповідає зонінгу Трусквця - для будівництва й обслуговування закладів туристичної інфраструктури.

Чи це вже всі сюрпризи від трускавецького мера – наразі говорити не беремося. Можливо, перелік висоток, які постануть у центрі Трускавця, до завершення каденції Андрія Кульчинського ще поповниться! Виглядає на те, що у планах нинішньої влади, забудувати Трускавець, а особливо пішохідну вулицю Шевченка, використавши кожен клаптик землі.

Вікторія УТРИН

Социальные комментарии Cackle