07.07.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У бюджеті Трускавця – діра у 30 млн грн! Однак чиновники на собі економити не хочуть

У бюджеті Трускавця – діра у 30 млн грн! Однак чиновники на собі економити не хочуть

Трускавецький мер Андрій Кульчинський вніс зміни у розпорядження, видане ним 18 березня цього року. Андрій Богданович відновив з кінця червня виплату матеріальних допомог на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань чиновникам Трускавецької міської ради.

Зазначимо, що на початку карантину мерією були запропоновані заходи з раціонального використання бюджетних коштів. Зокрема, розпорядженням Андрія Кульчинського були скасовані премії міському голові, заступникам, секретарю ради та керуючій справами; виплати службовцям матеріальних допомог на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань; зменшені видатки необов’язкового характеру, пов’язані із стимулюванням працівників мерії, не встановлювалися доплати за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.

Адаптивний карантин в Україні триватиме до 31 липня, проте трускавецький мер пан Кульчинський вирішив, що потребує матеріальної допомоги вже нині, й тому нема потреби економно витрачати кошти бюджетні кошти у кризовий для міста період. Тому відновив виплату на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань.

Як відомо, зарплати керівництва трускавецької мерії суттєво відрізняються від решти працівників. Так, зарплата міського голови складає 27 тис грн, у заступників, секретаря ради та керуючої справами - по 22 тис грн, у керівників відділів близько 12 тис грн, у спеціалістів – 7-8 тис гривень.

Андрію Кульчинському, Олексію Балицькому, Наталії Пономаренко, Олександру Ткаченку, Олені Петранич щомісяця нараховується і премія у 100% посадового окладу. А щороку, йдучи у відпустки, на підставі особистих заяв трускавецький мер та його команда отримують матеріальну допомогу коштом трускавецьких платників податків. Ця сума минулого року скала понад 250 тис гривень.

Так, міському голові Андрію Кульчинський торік було додатково нараховано з бюджету 58, 6 тис грн на оздоровлення й вирішення соціально-побутових питань.

Олексій Балицький, заступник міського голови, депутат обласної ради, також не відмовив собі у праві на матеріальну допомогу у сумі понад 50 тис грн.

Олександр Ткаченко отримав на поліпшення побутових умов 45,3 тис грн. Хоча загальновідомою є інформація про повну бездіяльність і рівень компетентності заступника Ткаченка. Його постійна відсутність на нарадах у мерії, засіданнях сесії – це не що інше як ігнорування посадовими обов’язками, простіше кажучи – прогули. Однак, цей посадовець не обділений доплатами!

Що стосується секретаря ради Наталії Пономаренко, то сума отриманої нею матеріальної допомоги торік склали понад 45,6 тис грн. Керуюча справами Олена Петранич також потребувала допомоги на оздоровлення й побутові негаразди на 53,9 тис грн.

Нагадаємо, що з бюджету Трускавця на утримання органів управління цього року заплановано 31,4 млн грн, з яких на заробітну плату трускавецьких посадовців - 28,5 млн гривень.

Натомість підприємці у Трускавці отримали мінімальні пільги - трускавецька мерія лише на 2 місяці звільнила представників бізнесу першої і другої групи від сплати єдиного податку у карантин.

А за підсумками другого кварталу бюджет Трускавця матиме діру у 30 млн гривень. Зменшенням поступлень до міської скарбнички означає й урізання видатків на виконання запланованих у Трускавці робіт – сьогодні у місті зупинені реконструкції вулиць, бюджетних установ, житлового фонду. Однак, як бачимо, трускавецькі чиновники тугіше затягнути паски не мають наміру. Андрій Кульчинський навіть вирішив обзавестися штатним радником з питань промоції курорту.

Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle