17.08.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Середня зарплата у Трускавці зменшилася і є вдвічі нижчою від зарплат на Львівщині

Середня зарплата у Трускавці зменшилася і є вдвічі нижчою від зарплат на Львівщині

За підсумками січня- червня середньомісячна заробітна плата штатного працівника на Львівщині становить 9 647 грн, а середня номінальна зарплата у червні - 10 231 гривень.

Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Натомість у Трускавці середня заробітна плата за січень-червень склала 5 088 грн і зменшилася з початку року на 945 гривень. У порівнянні з рівнем середніх виплат в області зарплата у місті-курорті становить лише 52,8%, до середньої по Україні – 46,6%.

Такі цифри містяться в Інформації про основні показники роботи господарського комплексу Трускавця за перше півріччя 2020 року, яка опублікована на сайті міськради.

Як відомо, останні роки Трускавець не втрачає ганебного «лідерства» щодо найнижчої зарплати на Львівщині.

Нагадаємо, що міський голова Трускавця Андрій Кульчинський у передвиборчій програмі обіцяв вагоме підвищення рівня заробітної плати. Обіцянку виконав лише стосовно себе і керівництва міськради.

Минулого року компенсації з бюджету на оздоровлення і покращення побутових умов п’ятьом трускавецьким посадовцям – Андрію Кульчинському, Олексію Балицькому, Наталії Пономаренко, Олександру Ткаченку, Олені Петранич сягнули понад 250 тис гривень.

Ці щорічні додаткові винагороди трускавецькі посадовці отримують, маючи доволі високі зарплати. Так зарплата трускавецького мера складає 27 тис грн, у заступників, секретаря ради та керуючої справами - по 22 тис грн.

Оклади держслужбовців суттєво зросли з травня 2018 року. Окрім цих сум Андрій Кульчинський та його оточення щомісяця отримують і премію у 100% посадового окладу.

Не дивлячись на значні недопоступлення до міського бюджету, трускавецький мер відновив під час карантину премії і нарахування на оздоровлення собі, заступникам, секретарю ради та керуючій справами. Економити кошти платників податків трускавецькі посадовці не мають бажання.

Ольга КУЦ

2020.jpg

 

Социальные комментарии Cackle