07.05.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Нова біда у курортному парку Трускавця! Бруківка провалилася під землю

У центральному парку Трускавця має усі шанси з’явитися нова атракція: підземелля. А якщо серйозно – то цими днями недавно вистелена бруківка на алеях прогулянкового парку провалилася під ногами одного з відпочивальників. На місці надзвичайної ситуації утворилася чимала діра, яку огородили працівники КП «Парк курортний», аби вберегти перехожих від нещасних випадків.

Що й казати, алеям курортного парку оздоровниці «щастить» - тільки минулого року львівська фірма «Будгарант Групп» стаханівськими темпами стелила тут бруківку і освоїла під це 2 млн грн, які Трускавець отримав з обласного Фонду охорони природнього середовища. Однак свою роботу працівники цієї фірми виконали настільки неякісного, що неозброєним оком було видно - бруківка постелена криво та абияк, а візуально нагадувала хвильки. Тож після низки публікацій у ЗМІ та численних коментарів у соціальних мережах містянами, а також скерованим претензійним актам Управлінням ЖКГ і Б до «Будгарант Групп», фірма перестелила криву бруківку в парку. Та радіти довго усім не довелося – свіжовистелена бруківка в дні негоди пішла під землю. Про що оперативно в соціальній мережі повідомив активний мешканець Петро Закусило.

комент.jpg

Як пояснює ситуацію Сергій Максимич, керівник Управління ЖКГ і Б, яке свого часу оголошувало тендер на ремонтні роботи в парку, швидше за все обвал бруківки  стався тому, що під нею  проходять стічні труби різних діаметрів та якраз в місті обвалу іде поворот на колодязь і  є стик цих труб. «

-Не витримавши напору води, який в ці дощові дні напрочуд сильний – під тиском бруківку вирвало, бо все це на схилі», - резюмує пан Максимич. Трускавчани миттєво відреагували на новий провал у парку критичними коментарями в сторону виконавця робіт, люди радять підряднику насамперед вивчити технології прокладання бруківки на схилах і тоді приступати до діла.

комент2.jpg

Додамо, що львівська фірма «Будгарант Групп» зареєстрована у 2014 році, розмір статутного капіталу - 500 грн. Під час проведення тендеру міським Управлінням ЖКГ і Б, з’ясувалося, що «Будгарант Групп» немає у штаті працівників та обладнання, необхідних для виконання робіт. Про це свідчила довідка, надана фірмою - у ній керівник обіцяє після перемоги у торгах залучити робітників для реконструкції парку у Трускавці. Щодо матеріально-технічної бази, то спецтехніку «Будгарант Групп», за його ж інформацією, орендує в іншої фірми. Однак це завадило підприємствустати переможцем торгів у місті-курорті.

Торік у жовтні «Будгарант Групп» торік приступив до виконання робіт в курортному парку. Насамперед працівники  фірми проклали трубу, діаметром 600 мм для водовідведення біля верхнього туалету у парку, також поміняли дощову каналізацію від «Едварда» до «Броніслави». Заключним етапом стало  замощення  бруківкою території до пам’ятника Міцкевича й встановлення  освітлення на алеях, що ведуть до «Юзі».

Та от із бруківкою парку не щастить – її то виклали криво, то тепер утворився провал. Керівник Управління ЖКГ і Б переконує – уже поінформували замовника робіт про нову проблему – провалля. Там обіцяли її виправити. Щоправда настільки це буде якісно – питання відкрите, коли із другої спроби належним чином замостити алеї парку не вдалося.

 

Ірина Романова 


Социальные комментарии Cackle