22.05.2020 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У Львові влаштують день з екскурсіями, де платиш за принципом «двоє за ціною одного»

У Львові влаштують день з екскурсіями, де платиш за принципом «двоє за ціною одного»

30 травня у Львові проведуть акцію «Для своїх»: мешканці міста зможуть відвідувати екскурсії, музеї під відкритим небом та купувати каву у міських кав’ярнях, заплативши лише за одного з двох відвідувачів. Акцію анонсував заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

За словами Москаленка, 30 травня львів’яни зможуть відвідати понад 50 екскурсій містом вдвох, заплативши тільки за один квиток. Ця акція буде поширюватись і на відкриті міські музеї – «Шевченківський гай» та «Територію Терору». Окрім того, до акції долучиться частина міських кав’ярень. Відвідувачі закладів зможуть купити дві кави, заплативши лише за одну. Повний перелік екскурсоводів та кав’ярень, які долучаються до акції, опублікують в понеділок, 25 травня.

Про туристів та гостей міста дбають і в Дрогобичі. Як ми інформували раніше, Туристично-інформаційний центр міста, уже розписав перший день екскурсій після карантину. Туристична програма стартує о 10.00 ранку і фінішуватиме о 18.00. В ході екскурсії можна буде піднятися на вежу ратуші, оглянути старовинні храми міста та синагогу, скуштувати запашної кави. Окрім цього ТІЦ Дрогобича в період карантину, щоб нагадувати про рідне місто, проводив екскурсії онлайн. З ними керівник ТІЦу Ігор Чава об’їздив і сусідні міста та побував на батьківщині Каменяра – Нагуєвичах.

Що стосується курортного Трускавця, який теж чекає туристичних потоків та відпочивальників в своє місто, то тут, на жаль, повна тиша. Туристичний центр міста не інформує про те, як думає розпочинати новий сезон, що напрацьовує для гостей та містян оздоровниці.

Ірина Романова


 

 

 

Социальные комментарии Cackle