01.05.2020 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]

У Дрогобичі розпланували перший туристичний день після карантину

У Дрогобичі розпланували перший туристичний день після карантину

Міста України завмерли в очікуванні, коли ситуація із COVID-19 дозволить вийти з карантину. Чи не найбільше відміни карантинних норм та вільного пересування країною чекають ті міста, які є туристичними та курортними Мекками. Дрогобич не виняток. В останні роки місто Котермака завдяки продуманим напрацюванням Туристично-інформаційного центру (керівник Ігор Чава) створило цікаві екскурсійні маршрути в Дрогобичі та відкриває все нові й нові локації для відпочивальників.

От і зараз у ТІЦ, не гаючи часу, спланували та розписали перший туристичний день для гостей міста по завершенні карантину. Повна його афіша опублікована на офіційній сторінці ТІЦ у Фейсбук. Туристична програма на ній стартує з 10 год ранку та завершиться о 18.30. Кількагодинна екскурсія пропонує заглянути та відвідати цікаві місця Дрогобича, надихнутися його старовинними храмами, скуштувати смачні галицькі страви та піднятися на вежу Ратуші.

IMG_8947.jpg

Розпочати мандрівку пропонують о 10:00 з піднімання на найвищу вежу міста. Тут же – у ратуші – можна побачити й унікальну колекцію ваг. Відтак – спробувати на смак солену каву з соленим пирогом у гастрокав’ярні «Кавун».

Опісля туристів чекатиме знайомство з сакральними пам’ятками міста – одним із найстаріших костелів у Галичині та однією з найбільших синагог Східної Європи.

93117201_1853307064800848_1251500710676135936_o.jpg

Пообідати мандрівникам пропонують у найвідомішій їдальні №1 у приміщенні Ратуші. Другу частину туристичної програми розпланували у ТІЦ не менш цікаво: прогулянка однією з найкрасивіших вулиць Дрогобича – Панською (вул. Шевченка), де можна побачити безліч цікавих вілл та кам’яниць. Відтак відвідини Палацу мистецтв, де можна оглянути оригінальні фрески відомого митця Бруно Шульца. Потому – екскурсія в церкву святого Юра, яка збудована без жодного цвяха. Святиню називають "поемою в дереві".

90184877_1828389637292591_6009700132428185600_n.jpg

Серед запропонованих атракцій – й відвідування одного з найстаріших підприємств у Європі – дрогобицької солеварні – та дзвінок із найстарішого у Дрогобичі ретро телефону. У Туристично-інформаційному центрі Дрогобича стверджують – з нетерпінням чекають завершення карантину та напливу туристів в місто. Бо Дрогобич за цікавими мандрівниками неабияк засумував. З детальною туристичною програмою можна ознайомитися тут.

Натомість у місті-курорті Трускавці, яке сьогодні теж потерпає від відсутності туристів - через карантин в оздоровниці зачинені санаторії, готелі та вілли – скромно мовчать, яким бачать відкриття туристичного сезону після карантину та не оприлюднюють жодних цікавих напрацювань на післякарантинний період. А шкода, бо в умовах затяжної кризи, боротьба за туриста між українськими містами таки йтиме.

Наталя Зелена


Социальные комментарии Cackle