23.01.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Зеленський не міг відповісти на жодне питання ведучого після виступу у Давосі - політолог

Зеленський не міг відповісти на жодне питання ведучого після виступу у Давосі - політолог

Президент України Володимир Зеленський був непідготовлений до стандартних питань від модератора Всесвітнього економічного форуму в Давосі Клауса Шваба.

Про це в ефірі "Прямого" зазначив політолог Андрій Смолій.

"Це не спеціальна заява, а це, по суті, така собі профанація. Тобто Зеленський прочитав те, що йому було написано. Але Зеленський не відповів на жодне питання чітко, аргументовано, з цифрами, які йому задав модератор цього заходу. Тому що просто сказати, що в нас реформи – цього недостатньо.Потрібно дійсно розказати про реалізацію цих реформ, а не говорити, що ми провели якісь реформи. Хоча насправді будь-який інвестор зайде в Україну і подивиться, що ці реформи станом на сьогодні досі не запущені. Якщо вони не запущені, то це виглядає просто як відверта брехня і маніпуляція, можливо, для українського виборця, можливо, ще для когось", - зазначив Смолій.

Смолій зазначив, що Зеленський був непідготовлений до стандартних питань від модератора Всесвітнього економічного форуму.

"Зеленський був абсолютно не готовий відповідати на ті питання, які задавав йому модератор цього заходу. Хоча питання були цілком зрозумілі. Якщо президент України чи будь-якої іншої держави приїжджає на такий форум і прагне отримати інвестиції, він абсолютно повинен бути готовий до запитань про реформи, про правоохоронну систему, про безпеку в країні. Зеленський тут конкретно не відповів на жодне з цих питань. Тому я думаю, що українській делегації після того, як виступив пан Зеленський, і після того, як він відповів чи не відповів на всі ці питання, можна сміливо збиратися і їхати до Києва", - заявив політолог.


Журналіст та ведучий "Прямого" Пітер Залмаєв у Давосі поспілкувався з президентом України Володимиром Зеленським та запитав про головний меседж очільника держави.

Раніше повідомлялося, що на Всесвітньому економічному форумі у Давосі відкрили вже третій Український дім.

Охорона президента Володимира Зеленського вижене всіх "сторонніх" з Українського дому в Давосі для проведення закритої зустрічі "слуг народу" з президентом.

Нагадаємо, що шведська екоактівістка Грета Тунберг виступила на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.


Социальные комментарии Cackle