Зірки та карантин: співаки, актори та письменники діляться, як проводять час в карантинний період
Життя на паузі – карантин через коронавірус вніс корективи не лишень у звичний ритм життя міст, але й відбився на людях. Змінені звички, робота дистанційно, посилені заходи безпеки. Свій слід карантин проклав і в творчі плани талановитих людей: зірки сцени, шоу-бізнесу та письменники масово скасували свої зустрічі із прихильниками, відмінили концерти, презентації та творчі вечірки. Як повідомив фронт-мент гурту «Мері» Віктор Винник – карантинить з усім світом. Вдома займається творчістю, слухає музику, творить нові пісенні шедеври та закликає своїх прихильників не нехтувати карантином. «Вся планета потрапила в ситуацію, коли нам слід залишаться удома. При цьому раджу зберігати спокій, не панікувати та дотримуватися простих речей, які рекомендують медики», - наголосив Віктор Винник.
Українська актриса, яка визнана «Найкращою актрисою 2016-2019» за рейтингом «Знято в Україні», телеведуча та громадська активістка Римма Зюбіна – теж не нехтує карантином. Зірка театру та кіно стверджує: «Найкраще, що можемо сьогодні зробити один для одного – залишатися вдома, цим ми не даємо шансу вірусу швидко поширюватися». Акторка запевняє – планує на карантині багато читати. «Поки я пораюсь по квартирі)) А метрова стопка книжок мною складена - але ще не розпочата) Сподівають руки до них дійдуть», - повідомила Римма Зюбіна.
Леся Коковська-Романчук, тернопільська письменниця, кандидат медичних наук, доцент ТДМУ ім. І.Горбачевського – приєднується до своїх колег та стверджує: час карантину маємо провести з користю - нові навчання, завершити накопичені справи та не падати духом. До трускавчан талановита письменниця підготувала оптимістичне та з нотами жартів послання.
«Дорогі трускавчани! Світом блукає вірус, пролазить у кожну шпаринку, може завітати до кожного міста. Особливо вразливі ті міста, де велика міграція населення. Тому мусимо бути надзвичайно обережні! Одного лиш вірус не знає - у Трускавці йому робити нічого, бо люди там мудрі, обачні й знають, як з ним боротися. А головне, ви маєте особливі ліки - щойно побачите вірусяку, покропіть його Нафтусею благословенно! І утече, згине, пропаде! І ще - вірус оминає ті оселі, де є любов, віра і добрий настрій. І втікає геть, щойно чує музику. Українська ж пісня вбиває заразу вже на третьому куплеті. Будьте мені здоровенькі! Зустрінемося біля нижнього бювету, коли все скінчиться. З повагою Леся Коковська-Романчук».
Наталя Зелена
