24.08.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

З Днем Незалежності, Україно!

З Днем Незалежності, Україно!

Дорогі українці!

Щиро вітаю вас з найвеличнішим святом – з Днем Незалежності України!

Це свято  українців усіх часів – і мертвих, і живих, і ненародженних – свято величі нашого незламного духу, нашої єдності, честі та гідності,  нашої віри в щасливе майбутнє.
Україна нам понад усе – за неї молимось, їй офіруємо душу й тіло. Так було, і так буде в віках. Такий нам голос із неба.

В цей великий День поминаю Лицарів, що впали в боротьбі за Незалежну Україну, а серед них і наших краян  Василя Біласа і Дмитра Данилишина, Романа Різняка-Макомацького і його побратимів з УПА, оборонців рідної землі в 21 столітті – старших лейтенантів Сергія Шевчука і Андрія Шіхта з Трускавця, лейтенанта Івана Габчака з Уличного, солдата резерву Артура Гулика з Борислава, якого прийняла трускавецька земля, старшого солдата Ігоря Дідача, що спочиває у Модричах, добровольця Михайла Фариму з Доброгостова.
Вічна слава вам,полеглі Герої! Тепер ви для України, для кожного з нас як янголи-охоронці…

Славлю сьогодні наших дорогих воїнів, які захищають українську землю від  російської орди.Перемоги вам, дорогі наші захисники, Україні – миру, а всім рідним і близьким воїнів - дочекатися своїх синів і дочок, чоловіків і дружин, батьків живими та здоровими!

Зберегти українську державу і передати її наступним поколінням – це наша відповідальність перед історією.

На долю нашого народу випали великі випробування. І сьогодні не легкі часи. Але знаймо – ніхто крім нас не побудує нам щастя у власному домі. Берімось до роботи, ставаймо каменярами власної долі – творімо сьогодні омріяну віками Україну. Я вірю – Україна постане, повстане сім'я наша велика, вольна, нова!

Дорогі українці! Зичу кожному з вас здоров’я і щастя, сили й наснаги, терпіння і мудрості! Хай Господнє Провидіння спрямовує наші думки і вчинки на добро і славу рідного краю та всього українського народу!

Будьмо горді тим, що вибороли незалежність, здобули право бути господарями своєї долі на Богом даній нам землі! Утверджуймо це право своєю працею кожен день!

Слава вам, слава кожному із нас, слава Господу Богу і слава Україні!  

Ваш Руслан Козир


Социальные комментарии Cackle