14.05.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

З 22 травня на Львівщині мають намір відновити роботу дитячих садочків, готелів та громадського транспорту

З 22 травня на Львівщині мають намір відновити роботу дитячих садочків, готелів та громадського транспорту

14 травня в Україні зафіксували рекордну кількість людей, які одужали від коронавірусу – 427. За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, з 22 травня в Україні запроваджуватимуть 2 етап послаблення карантину.

Це означає, що буде дозвіл на проведення спортивних змагань, але без глядачів. Також ведемо мову про відкриття готелів, але не хостелів. При цьому у готелях не мають працювати ресторани та спортивні зали. Ми даємо дозвіл на проведення ЗНО, на поступове відновлення громадського транспорту. А також на відкриття дошкільних навчальних закладів. Однак, усі ці заходи можливі, якщо люди будуть дотримуватися маскового режиму, дистанції та дезинфікуватимуть руки та поверхні, - зазначив міністр.

Степанов сподівається, що позицію Міністерства охорони здоров’я приймуть на найближчому засіданні Уряду. Також у Міністерстві розробляють правила, як користуватися громадським транспортом та проводити спортивні змагання.

Нагадаємо, МОЗ розробило поетапне послаблення карантину, воно передбачає 4 етапи. Перший етап стартував 4 травня, тоді запрацювали перукарні, салони краси, літні тераси кафетеріїв, заклади побутового обслуговування, музеї, стоматології, дозволено відвідувати парки та сквери. 

У міністерстві охорони здоров'я збираються вже з наступним етапом послаблення карантину відкрити садочки. Проте, нещодавно Денис Шмигаль висловлювався, що поспішати не варто. До того ж в Міносвіті схиляються до того, що з відкриттям дошкільних закладів варто почекати до літа.


Фото: Zmistovno

Социальные комментарии Cackle