28.07.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

З 1 серпня запрацюють дитячі табори. Але не у всіх регіонах – МОЗ

З 1 серпня запрацюють дитячі табори. Але не у всіх регіонах – МОЗ

Відкриття конкретного дитячого табору в Україні залежатиме від того, в якій із чотирьох карантинних зон перебуватиме регіон.

Працюватимуть дитячі оздоровчі заклади лише в тих регіонах, які перебувають в зеленій і жовтій зоні, інформує Українська правда.

Відкриття дитячих таборів анонсував очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 28 липня. 

-Коли регіон перебуває в зеленій і жовтій зоні - буде дозволена робота дитячих таборів, починаючи з 1 серпня, а регіони, які перебувають в померенчевій і в червоній, там буде заборонені і прийом і робота дитячих таборів, – розповів Степанов. 

Нагадаємо, МОЗ в межах адаптованого карантину вирішив ділити регіони на зелену, жовту, помаранчеву і червону зону залежно від рівня заповненості ліжок (щоб не перевищував 50%) недужими, кількості тестувань на 100 тисяч громадян, відсотка виявлення хворих і динаміка захворюваності. 

Регіон може перейти в іншу зону, коли 5 днів поспіль зростає хоча б один із 4 показників захворюваності.

Зелена зона – це загально обов’язкові вимоги, які сьогодні є: не можна заходити у громадські будівлі без маски на обличчі, потрібно дотримуватися соціальної дистанції, потрібно мити руки й обробляти їх антисептиком, і одна людина на 5 квадратних метрів, – наголосив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, жовта – це "буферна зона", яка не дуже відрізняється від "зеленої" за обмеженнями, але стає попереджувальною. У цьому періоді заборонено відвідувати будинки літніх людей, лікарні, соціальні установи.

«Червона – це найкритичніша зона, в якій закривається все, як у нас було в березні-квітні на території всієї держави", - додав Ляшко.

Социальные комментарии Cackle