30.06.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

З 1 липня на Львівщині зростуть тарифи на доставку газу

З 1 липня на Львівщині зростуть тарифи на доставку газу

За доставку голубого палива платимо по новому. З  1 липня по всій країні зростуть тарифи за розподіл газу для населення, зазначає  zaxid.net. У найбільшого оператора Львівської області – компанії «Львівгаз» – доставка газу подорожчає до 1,18 грн/м3 із ПДВ.
   
На початку року вартість доставки газу з липня планували збільшити одразу на 20%. Однак 24 червня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, внесла зміни до свого торішнього рішення, яким встановила нові тарифи на розподіл газу. Через суттєве зниження ціни на цей вид палива, регулятор переглянув розмір підвищення тарифів для низки постачальників. Так, тариф «Львівгазу» з 1 липня становитиме 1,18 грн/м3 з ПДВ, замість передбаченого раніше 1,33 грн/м3.

Нагадаємо, з 1 січня 2020 року вартість доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта і залежить від спожитого ним обсягу газу протягом минулого газового року. Газовий рік – це проміжок часу від 1 жовтня до 30 вересня.
   
Щомісячний платіж за доставку газу розраховується таким чином: цей індивідуальний об’єм використання газу за газовий рік розділяється на 12 частин та множиться на чинний тариф на доставку газу з ПДВ.

Социальные комментарии Cackle