11.08.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Восени українців чекає друга хвиля коронавірусу, – МОЗ

Восени українців чекає друга хвиля коронавірусу, – МОЗ

Восени 2020 року світ чекає друга хвиля епідемії коронавірусної хвороби, яка співпаде із сезонними ураженнями грипу.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час щоденного брифінгу у вівторок, 11 серпня, - інформує Dyvys.info.

- Ми рахували, що в нас буде друга хвиля, тобто суттєве збільшення кількості хворих (на коронавірус — ред.), в жовтні-листопаді, поєднана разом з сезонною епідемією грипу, який починається в жовтні. Так рахував весь світ, весь світ рахував, що суттєве збільшення кількості хворих на COVID-19 збільшиться восени. Ми бачимо, що всі країни Європи фіксують різке зростання захворювання на COVID-19», – зазначив очільник МОЗ.

Максим Степанов додає, що Україна більше підготована до другої хвилі ураження, оскільки за останні місяці вдалось відбудувати систему епідеміологічного нагляду та оснастити необхідним обладнанням вітчизняні лабораторії.

За його словами, за минулі 4 місяці, з квітні 2020 року, у лікарнях з’явилось понад 900 нових апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ).

Станом на ранок вівторка, 11 серпня, в Україні зафіксовано 83 тисячі 115 випадків інфікування COVID-19. За останню добу у вітчизняних лабораторіях підтвердили 1158 нових випадків.

Социальные комментарии Cackle