27.10.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

ВООЗ заявила про низьку ефективність закриття шкіл у боротьбі з Covid-19

ВООЗ заявила про низьку ефективність закриття шкіл у боротьбі з Covid-19

Всесвітня організації охорони здоров'я вважає закриття шкіл малоефективним способом боротьби з пандемією коронавірусу. Регіональний директор європейського відділення ВООЗ Ганс Клюге закликав відкривати школи, оскільки їх закриття лише шкодить дітям, передає zaxid.net.

Закриття шкіл мало сприяє боротьбі з інфекцією, тому їх слід відкривати. Під найбільшим впливом опиняються діти, що знаходяться у складній життєвій ситуації, – зазначив Клюге.

Вчені наразі досі не дійшли згоди у питання необхідності закриття шкіл як карантинного заходу.

Одним з аргументів для відкриття шкіл є те, що діти не є основним джерелом поширення вірусу. Є дані, які вказують, що молодь легше переносить хворобу. У більшості учнів, які інфікувалися вірусом, проявляється мало симптомів або ж симптоми взагалі відсутні.

Проте є також численні дослідження, які демонструють, що навіть за відсутності симптомів, носії коронавірусу можуть інфікувати інших людей. Як результат, діти та молоді люди можуть поширювати вірус серед людей похилого віку вдома, в громадському транспорті чи деінде.

В той же час міждержавне дослідження, яке охопило 131 країну, опубліковане цього місяця, показало, що відновлення роботи шкіл може збільшити передачу вірусу на 24% через чотири тижні після відновлення звичного навчального процесу, тоді як закриття шкіл може зменшити поширення хвороби на 15% за той самий проміжок часу.Социальные комментарии Cackle