26.02.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

«Вижити в такій аварії – просто диво»: на Пустомитівщині масштабна аварія

«Вижити в такій аварії – просто диво»: на Пустомитівщині масштабна аварія

Учора, 25 лютого, у селі Чишки на Пустомитівщині трапилась аварія за участю шести автомобілів. Вантажівка DAF XF в’їхала у чорне Renault Logan, що зупинилось на світлофорі, легковик від удару кинуло на мікроавтобус. Пошкоджені також ще два автомобілі і рейсовий автобус.

У знищеному вщент чорному Renault Logan перебував 34-річний мешканець Винників та пристебнутий в автокріслі його 10-річний син. Обидва вижили, обійшлося переламаними ногами.

“Вижити в такій аварії – просто диво. Тут не можна назвати якихось причин логічних, що саме врятувало людей. У такій серйозній аварії залишитися живим – це радше виняток, чудо. Паски безпеки в таких випадках вже не рятують”, – пояснює LMN речник Державної служби надзвичайних ситуацій у Львівській області Віталій Туровцев.

Незначні травми отримав також водій мікроавтобуса.

“Щойно проїжджав цією ділянкою, не повірите, але там знову аварія. Але не така серйозна. Як на мене, тут просто потрібно збудувати складнішу розв’язку. Бо виходить, що автомобіль, який повертає в Чишки, ззаду часто хтось вдаряє”, – каже LMN депутат Давидівської ОТГ Микола Допілка. 

photo5382133195358711599.jpg
photo5384224878791601515.jpg  

Социальные комментарии Cackle