12.02.2019 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Вакарчук про Зеленського: нечесно закликати до боротьби з олігархами, якщо ти пов'язаний з олігархом

Вакарчук про Зеленського: нечесно закликати до боротьби з олігархами, якщо ти пов'язаний з олігархом

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук прокоментував своє ставлення до кандидата у президенти Володимира Зеленського

Про це він заявив в програмі KishkiNa, передає LB, пише Еспресо.

"Коли ти говориш, що треба боротися з олігархами, але водночас сам пов'язаний з олігархом, то неважливо, яке твоє прізвище, неважливо, чий ти кандидат. Ти кажеш неправду", - сказав Вакарчук, натякаючи на те, що Зеленський працює на каналі олігарха Коломойського.

Також він вважає, що необхідно провести дебати між усіма кандидатами у президенти, аби дізнатися про них більше як про політиків. Це надасть можливість виборцям обрати своїх фаворитів.

"Я дуже мало можу сказати щось про Зеленського-політика. Я сподіваюся, що всі кандидати в президенти проведуть ці два місяці так, щоб ми могли про них якомога більше сказати як про політиків. Я вважаю, що для цього дуже важливою і необхідною умовою є проведення теледебатів або просто дебатів усіх кандидатів у президенти. Це було б чесно і відповідально перед виборцями. Я дуже хотів би, щоб виборці вибирали своїх фаворитів, орієнтуючись на справи і співвідношення слів і справ", - зазначив Вакарчук.

Нагадаємо, що 30 січня ЦВК зареєструвала Володимира Зеленського кандидатом у президенти.


Социальные комментарии Cackle