05.08.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

В Україні знову підвищили ціну на газ для населення

В Україні знову підвищили ціну на газ для населення

В Україні ціна на природний газ становитиме 3,24 грн/куб м з ПДВ та без урахування вартості доставки. 

Про це повідомила пресслужба НАК "Нафтогаз України". 

Згідно з повідомленням, серпнева ціна на природний газ для побутових клієнтів газопостачальної компанії "Нафтогаз України" становить 3,24 грн/куб м з ПДВ та без урахування вартості доставки в рамках тарифу "Місячний". 

- Ціна газу зросла на 0,27 грн/куб м через те, що ринок входить у сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду, - зазначили у пресслужбі. 

За інформацією компанії, тариф "Місячний" - наразі перший тариф, який компанія пропонує клієнтам. Він передбачає післяоплату за спожитий газ і всі користувачі автоматично переведені на нього. 

При цьому у компанії звернули увагу, що клієнт може зекономити 1% загального рахунку, якщо сплатить за спожитий ресурс до 15 числа місяця, наступного за місяцем споживання через особистий кабінет my.gas.ua або чат-бот GASUA.

Нагадаємо, що З 1 серпня 2020 року в Україні припиняє діяти постанова уряду про покладення на "Нафтогаз" спеціальних обов'язків на ринку газу, в результаті чого споживачі отримають можливість вибрати пакет поставки природного газу (ціна, обсяги, період).

 

Социальные комментарии Cackle