17.09.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

В Україні змінили правила суворого карантину – школи одразу не закриватимуть

В Україні змінили правила суворого карантину – школи одразу не закриватимуть
В Україні змінили правила карантину та умови "зонування" регіонів з урахуванням епідеміологічної ситуації, - пише  УНІАН.  Рішення про закриття шкіл, дитячих садків і зупинку транспорту тепер буде ухвалювати державна і регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки спільно. 

Як пояснив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов - обов'язкового закриття на карантин шкіл і дитячих садів тепер не буде. 

В зеленій, жовтій та помаранчевій зонах карантину, якщо 50% класів (або груп у дитсадках) в конкретній школі пішли на самоізоляцію, то тоді закривається увесь навчальний заклад, так як це було в умовах поширення сезонного грипу,  - розповів глава МОЗ.

Також Степанов додав, що робота транспорту тепер теж буде регулюватися загальним рішенням державної та регіональної комісій. Жорстких обмежень щодо перевезень пасажирів в червоній зоні тепер теж не буде. Міністр наголосив, що нові правила щодо зонування країни не вплинуть на збільшення чи зменшення кількості регіонів у тій чи тій зоні, адже самі критерії поділу не змінилися.  "Є завантаженість ліжок. Якщо в регіоні заповненість понад 75% п'ять днів поспіль, то він переходить в оранжеву зону. Це буде стосуватися всієї області. Змінили також критерій щодо кількості нових хворих. Раніше у нас був чіткий показник, коли відбувається перехід. Зараз це відбуватиметься на рівні міста або районів. Якщо рівень захворюваності коронавірусом в п'ять разів перевищує середній по Україні протягом 14 днів, то населений пункт переходить в червону зону", - пояснив Степанов. 

Социальные комментарии Cackle