12.10.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

В Україні нове епідзонування. Школам пропонують йти на дострокові канікули

В Україні нове епідзонування. Школам пропонують йти на дострокові канікули

9 жовтня відбулося чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відтак, затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

До помаранчевої зони увійшли місто Львів, Пустомитівський та Яворівський райони Львівської області.

До жовтої зони потрапили  міста Борислав, Дрогобич, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград, Бродівський, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Перемишлянський, Радехівський та Сокальський райони Львівської області.
Новий розподіл починає  діяти з 00:00 годин 12 жовтня. 

Однак, зважаючи на рівень поширення недуги в Україні – цими вихідними Президент підтримав пропозиції раніше розпочати осінні канікули у школах та посилити нагляд за дотриманням карантинних заходів у публічних місцях, - повідомляє УНІАН. 

«Для зменшення динаміки заражень коронавірусною інфекцією COVID-19 запропоновано посилення нагляду за дотриманням карантинних заходів у публічних місцях і закладах та розпочати канікули у шкільних закладах раніше. Зеленський підтримав ці пропозиції і також наголосив, що Міністерство охорони здоров’я має забезпечити лікарні ліжками, киснем та медикаментами, які використовуються для допомоги хворим», - наголосила прессекретар офісу президента Мендель. 

12 жовтня МОЗ має надіслати в регіони пропозиції про достроковий  старт осінніх канікул, або ж перехід на дистанційну форму навчання на 2 тижні. 

Социальные комментарии Cackle