28.10.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Відкрити ФОП тепер можна, зареєструвавшись на порталі Дія за 15 хвилин

Відкрити ФОП тепер можна, зареєструвавшись на порталі Дія за 15 хвилин

Реєстрація бізнесу на порталі Дія - одна із найшвидших у світі. Так, реєстрація ФОП займає лише 15 хвилин. Про це інформує Міністерство цифрової трансформації України, передає пресслужба ЛОДА. 

З початку року послугами для приватних підприємців скористались понад 130 тисяч разів. З них 50 тисяч - це люди, які вирішили стати підприємцями.
Окрім того, за 25 хвилин відбувається реєстрація ТОВ.

- За три тижні від запуску послуги - надійшло близько 200 заяв на реєстрацію. Понад 50 тисяч ФОП у 2020 році вже відкрито онлайн, - додав Віцепрем’єр-міністр - Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.


За словами Михайла Федорова, рік тому лише 4-6% приватних підприємців в Україні розпочинали бізнес онлайн. Наразі ця цифра становить 50%. Бізнес активно переходить в онлайн.

У жовтні Мінцифра запустила онлайн-реєстрацію ТОВ і зробила її простішою - замість 88 полів у заяві залишилося лише 46 полів. Зареєструвати бізнес можна не виходячи з дому: замість 20 годин на оформлення документів - до 30 хвилин на подачу заяви онлайн. Тепер кілька засновників можуть віддалено онлайн зареєструвати ТОВ. До цього це зробити було неможливо. Серед нововведень - модельний статут формується автоматично під час реєстрації ТОВ на порталі Дія. 

Сьогодні економія завдяки реєстрації бізнесу онлайн становить 17 млн грн на рік. Потенційно завдяки використанню електронного формату реєстрації, ліквідації та зміні даних ФОП Україна може заощаджувати до 255 млн грн на рік.Социальные комментарии Cackle