31.07.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Уряд оголосив рекомендовані дати для старту нового навчального року в університетах

Уряд оголосив  рекомендовані дати для старту нового навчального року в університетах

Вищі навчальні заклади мають такий рівень автономії та самоврядування, який дозволяє їм самостійно визначати форми навчання, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль передає zaxid.net.

В Україні фактично 1,2 млн студентів, і важливо, щоб навчальний процес для них проходив у безпечних умовах. Рішення про те, чи будуть студенти вчитися дистанційно, чи будуть ходити в університет, треба приймати з огляду на епідеміологічну ситуацію в кожному конкретному регіоні. Звичайно, що всі рішення треба приймати з огляду на безпеку наших дітей, – наголосив Шмигаль.

Разом з тим, Міністерство освіти і науки рекомендує вищим навчальним закладам планувати початок навчального року з урахуванням карантинних обмежень. У разі сприятливої ситуації МОН рекомендує розпочати 2020/2021 навчальний рік за таким розкладом:

- для студентів 1 курсу (освітній ступінь бакалавр), які в цьому році вступають на навчання до закладів вищої освіти у період з 1 по 15 вересня 2020 року;

- для студентів старших курсів, починаючи з другого, з 1 вересня 2020 року;

- для студентів-магістрів першого року навчання – у період з 11 по 15 вересня 2020 року.

Також Шмигаль наголосив, що навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно – з 1 вересня. До слова, вступна кампанія в Україні  стартує 1 серпня.
Социальные комментарии Cackle