20.09.2019 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

«Укртелеком» не підключатиме до домашньої точки дротового радіо з 2020 року

«Укртелеком» не підключатиме до домашньої точки дротового радіо з 2020 року

З 1 січня 2020 року телекомунікаційна компанія «Укртелеком» припиняє нові підключення до домашньої радіоточки проводового радіо через непопулярність послуги і відсутність попиту на неї.

Про це йдеться у повідомленні на сайті «Укртелекому».

- В Україні стрімко зменшується кількість користувачів застарілої послуги проводового мовлення. Цього літа їх залишилось 350 тисяч. Щомісяця від послуги відмовляється понад 10 тисяч абонентів, - наголошується у повідомленні.

Однак «Укртелеком» продовжує підтримувати мережу проводового мовлення в тих регіонах, де є користувачі. Нинішні абоненти послуг продовжать користуватися проводовим радіо на чинних умовах.

- Статистика свідчить, що відмова від проводового радіо – це глобальна тенденція. Протягом останніх років проводове радіомовлення впевнено витісняється новими прогресивними цифровими засобами передачі інформації, такими як соціальні мережі, IP-радіо, безкоштовне ефірне радіо та інші. Сьогодні послуга проводового радіо через свою застарілість є невигідною і незручною, - зазначили у пресслужбі компанії.

Социальные комментарии Cackle