23.07.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Україну поділять на декілька зон: у червоній заборонять учням та студентам відвідувати заклади освіти

Україну поділять на декілька зон: у червоній заборонять учням та студентам відвідувати заклади освіти

Міністерство освіти і науки України НЕ переводить школи на дистанційну форму освіти, а готується до старту навчального процесу з вересня.
В Уряді  відмовилися від тотального загального карантину на території всієї держави, а запровадили адаптивний карантин, який діятиме до кінця літа.
Отож з 1 серпня адаптивний карантин в Україні зможе посилюватись чи послаблюватись в окремих містах і районах областей, залежно від епідеміологічної ситуації з коронавірусом. Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, пише «ЧетвертаСтудія».
За словами Ляшка, з 1 серпня адаптивний карантин розпочне працювати інакше: якщо область 5 днів поспіль буде перевищувати епідеміологічні показники, статистику в області окремо розкладатимуть на райони і вже тоді вирішуватимуть в якому районі карантин посилювати, а в якому послаблювати.
В залежності, який відсоток хворих дає район або місто обласного значення, він буде виділений або в зелену, або в жовту, або в помаранчеву, або в червону зону.
Тільки у «червоній» зоні передбачено заборону відвідування закладів освіти. У всіх інших випадках учні йдуть до школи! Також  «червона зона» (найкритичніша)  означатиме для району, що тут карантин буде посилюватись максимально, на рівні загальнонаціонального карантину в березні-квітні.
Для того, щоб з 1 вересня діти пішли до школи, ми маємо бути соціально відповідальними – написала у Фейсбук заступник міністра освіти Любомира Мандзій.
Також Мандзій нагадала, що слід  дотримуватися простих правил, які рятують життя:
  • носимомаски;
  • зберігаємо соціальну дистанцію; 
  • миєморуки; 
  • зберігаємоспокійтанабираємосясил.
Социальные комментарии Cackle