07.07.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

У МЗС оприлюднили список - 23 країни вже готові приймати українських туристів

У МЗС оприлюднили список - 23 країни вже  готові приймати українських туристів

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав країни, які на сьогодні відкриті для подорожей українських туристів, інформує УНІАН. Під час онлайн-брифінгу Кулеба зауважив, що на сьогодні для українців уже відкриті 23 країни.

- Ці 23 країни включають і ті держави, куди потрібна віза та де діють певні карантинні обмеження. Відкриті для українських подорожуючих туристів - Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Велика Британія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея. Це такі найбільш популярні напрямки, - зазначив голова МЗС.

Також за словами міністра закордонних справ решта країн не менш прекрасні, але менш привабливі для українських подорожніх – Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови – вони також відкриті для туристів. Однак, у МЗС наголошують – перед стартом подорожі слід з’ясувати умови, на яких приймає подорожуючих обрана країна, чи діє там обсервація після подорожі, чи відсутня така вимога.


Социальные комментарии Cackle