13.07.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

У МОЗ не проти, аби навчальний рік розпочався традиційно

У МОЗ не проти, аби навчальний рік розпочався традиційно

Міністерство охорони здоров’я, спільно з Міністерством освіти, розробляють алгоритм дій за якими з 1 вересня відбуватиметься навчальний процес у закладах освіти.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, відповідаючи на запитання організації навчання з 1 вересня під час брифінгу, - інформує Львівська мануфактура новин.

-  Звичайно ми хочемо, щоб наші діти повернулись до звичайного режиму навчання. Щоб вони пішли у школу особливо 1-го вересня. Covid-19 вносить свої корективи. Тому ми зараз в умовах адаптивного карантину розробляємо механізми і правила, в який спосіб наші діти будуть навчатись, — зазначив Степанов. 

Правила визначатимуть умови, за яких діти зможуть навчатись у звичайному режимі, умови, за яких навчання відбуватиметься у дистанційному режимі, а також умови поєднання звичайного та дистанційного навчання. 

- Разом з Міністерством освіти і науки ми розробляємо відповідні правила і алгоритми. Я думаю, що впродовж тижня, максимум 10-ти днів ми все це чітко випишемо і звичайно одразу повідомимо в який спосіб, за яких умов і як будуть навчатись діти в наступному навчальному році, — повідомив міністр охорони здоров’я.


Социальные комментарии Cackle