22.03.2019 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

ЦВК показала бюлетень для голосування в першому турі виборів президента. Його довжина 80 см

ЦВК показала бюлетень для голосування в першому турі виборів президента. Його довжина 80 см

Центральна виборча комісія представила бюлетень для голосування в першому турі виборів президента. Через рекордну кількість кандидатів, яких цьогоріч зареєстрували 39, бюлетень вийшов найдовшим в історії України — його довжина 80 см. Про це пише Громадське.

Як розповіла голова ЦВК Тетяна Спіпачук, сумарна довжина всіх бюлетенів склала б 24 354 км, що дорівнює відстані від Києва до столиці Уругвая Монтевідео.

Крім того, бюлетень має 10 ступенів захисту. Зокрема, це спеціальний папір, водяний знак, мікротекст та фарба.

За інформацією ЦВК, наразі вже надрукували 90%, а завершити друк бюлетенів планують 24 березня.

Загальна вартість склала 165,5 млн грн.


Нагадаємо, Центральна виборча комісія збільшила на 263 тисячі кількість бюлетенів для першого туру президентських виборів, забравши їх з другого туру. У проекті «Наші гроші» зазначили, що ніяких радикальних змін з кількістю виборців за три тижні між першим туром 31 березня і другим туром 21 квітня відбуватись не повинно.

аніше у ЦВК повідомляли, що вибори президента України обійдуться бюджету у 2,35 мільярда гривень, а вибори до парламенту у 1,95 мільярда гривень. Згодом там повідомили, що планують збільшити видатки на друк бюлетенів на 10 мільйонів гривень через рекордну кількість кандидатів.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Социальные комментарии Cackle