26.05.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Іспитам бути - в міністерстві освіти назвали умови для проведення екзаменів у вишах з 1 червня

Іспитам бути - в міністерстві освіти назвали умови для проведення екзаменів у вишах з 1 червня

У Міністерстві освіти і науки вважають можливим проведення екзаменів з 1 червня у приміщеннях вищих навчальних закладів. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» повідомила виконувачка обов'язків міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

- Так, з 1 червня можливе складання іспитів у закладах вищої освіти, за умови дотримання там всіх протиепідемічних заходів, а також у групах не більше десяти осіб, – сказала Мандзій.

Також за словами пані Мандзій загалом на проведення екзаменів впливає ситуація на кожній окремій адміністративній території, тому що перед тим, як відбувається ослаблення карантинних заходів, повинно бути прийнято рішення обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про послаблення каранту.

За словами виконувачки обов’язків міністра освіти, якщо показники щодо інфікування коронавірусом в області дозволяють послаблювати карантинні заходи, то це буде означати, що «з 1 червня в таких закладах вищої освіти, зокрема, можна буде продовжити освітній процес, складати екзаменаційні сесії».

Водночас Мандзій додала, що заклади вищої освіти в Україні здебільшого готові до проведення екзаменаційної сесії і дистанційно.

 

Социальные комментарии Cackle