01.10.2019 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Сьогодні – міжнародний день кави: запашний напій лікує від осінньої хандри і серцевих захворювань

Сьогодні – міжнародний день кави: запашний напій лікує від осінньої хандри і серцевих захворювань

Міжнародний день кави відзначається з 1 жовтня 2015 року за погодженням з Міжнародною організацією з кави. 

Кава – продукт, який найбільше продається після нафти. Щоденно в усьому світі випивається 2,25 мільярди горняток кави. В Україні перші згадки про каву в Україні датуються 1672 роком – у цей період в Кам’янець-Подільському турки відкрили першу кав’ярню, - пише Місто. 

Львів по-справжньому розпробував цей напій тільки у XVIII столітті. Галичанин Юрій Кульчицький 1683 року відкрив кав’ярню “Під синьою фляжкою”. Це стало поштовхом популяризації кави в Україні.

Кава позитивно впливає на серцево-судинну систему організму. Люди, котрі випивають від 3 до 5 чашок кави щоденно, страждають від захворювань серця майже в 3 рази менше тих, хто обирає інший напій. У дослідженні спростовується розповсюджений міф про нормування кави.

Немає особливої різниці в тому, п’єте ви 1 чашку в день чи 3, тому що така кількість не може негативно позначитись на серцево-судинній системі. Цей напій зменшує ризик розвитку хвороби Альцгеймера і Паркінсона, знижує загрозу ракових захворювань, не дає розвиватися хворобі суглобів, підвищує м’язову силу у літніх людей

Социальные комментарии Cackle