06.12.2019 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Щороку 6 грудня відзначається День Збройних Сил України

Щороку 6 грудня відзначається День Збройних Сил України

Це свято має особливе значення. Адже Україна вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність. Практично кожен українець розумом та серцем відчув місію наших військових, котрі ціною власного життя захищають цілісність та суверенність країни.

Боронити рідну землю на сході держави від агресорів сьогодні пішли тисячі наших земляків у складі Збройних Сил України та в бойових загонах добровольців. Військовослужбовці прославилися своєю мужністю та героїзмом.

Свято Збройних Сил України – це данина пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Вірю в те, що Українська армія, а Ваш військовий комісаріат однозначно є складовою частиною, буде залишатися національною гордістю, гарантом безпеки нашої держави.

Щиро бажаємо миру та спокою всім Вам, здоров’я та злагоди Вашим родинам. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди! 

 

Юрій Солян,
начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення ТМР

Социальные комментарии Cackle