23.10.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Рішення про перепрофілювання медзакладів під надання допомоги хворим на COVID-19 ухвалюють на місцях, - Ляшко

Рішення про перепрофілювання медзакладів під надання допомоги хворим на COVID-19 ухвалюють на місцях,  - Ляшко

Визначення медичного закладу, який здатен надавати необхідну допомогу пацієнтам з COVID-19, відбувається на рівні органів місцевого самоврядування.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, - повідомляє прес-служба МОЗ. 

Ще на початку пандемії МОЗ доручило керівникам областей визначити як мінімум один пологовий будинок у регіоні, який буде надавати допомогу вагітним з коронавірусною хворобою.

За словами Ляшка, наприклад, у Волинській області таким закладом було визначено комунальне підприємство «Луцький клінічний пологовий будинок». На сьогодні його завдання надавати акушерську допомогу населенню регіону, у тому числі вагітним з COVID-19.

Також регіонам було поставлено завдання окремо визначити багатопрофільні лікарні, які будуть повністю перепрофільовані під надання допомоги іншим пацієнтам з коронавірусною хворобою. У такий спосіб пацієнти, які окрім COVID-19, мають інші патології - інфаркти, інсульти тощо і потребують стаціонарного лікування, зможуть отримувати належну медичну допомогу.


Социальные комментарии Cackle