15.04.2019 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Призов офіцерів запасу

Призов офіцерів запасу

На виконання Конституції України, Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» районні (міські) військові комісаріати здійснюють оповіщення військовозобов'язаних, які перебувають на військовому обліку в органах місцевого самоврядування міської ради, про їх виклик до комісаріатів для звірки облікових даних, проходження медичної комісії та відбору офіцерів запасу для призову на військову службу осіб офіцерського складу.

На будуть призивати осіб віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили військові кафедри, мають вищу освіту не нижче бакалавра і яким присвоєно первинне офіцерське звання.

Строк служби складатиме 1,5 року (18 місяців).

Також до служби залучатимуться жінки, які мають відповідну підготовку.

У зону ООС відправлятимуть лише тих офіцерів запасу, які виявлять бажання перейти на контракт і пройдуть щонайменше 3-місячні курси підготовки (чи перепідготовки на дефіцитні військові спеціальності).

Решта служитимуть у військових частинах, небойових підрозділах в пунктах їхньої постійної дислокації.

Відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу передбачена статтею 335 Кримінального кодексу України.

Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу -карається обмеженням волі на строк до трьох років.


Юрій Солян,

начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів та мобілізаційної роботи ТМР

Социальные комментарии Cackle