20.07.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Призов 2020: Львівщина виконала завдання на 76%

Призов 2020: Львівщина виконала завдання на 76%

За інформацією прес-служби Львівського обласного військового комісаріату, на Львівщині триває призовна кампанія на військову строкову службу. Станом на 20 липня Львівщина уже скерувала до лав ЗСУ 76% призовників.

Цього тижня до війська планують відправити близько сто п’ятдесяти юнаків. Загалом з Львівщини до Збройних Сил України та інших військових формувань буде відправлено 730 осіб, передає Гал-Інфо. Як і у попередніх призовах - кожного юнака тестують методом ІФА на наявність захворювання на Covid19. 

- На даному етапі призовна кампанія на Львівщині триває без зривів. Хочу нагадати усім призовникам, які мають намір вступати у ВУЗи цього року. Ви маєте таку можливість. Для цього необхідно з’явитись на засідання районної призовної комісії, надати необхідні документи, які підтверджують намір призовника вступити у вищий навчальний заклад та написати заяву. Далі звернення призовника розглядає обласна призивна комісія, яка і ухвалює рішення про надання відстрочки, – зазначив військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Тіщенко.

 

Социальные комментарии Cackle