08.04.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Послаблення карантину в Україні до травня швидше за все не буде

Послаблення карантину в Україні до травня швидше за все не буде
Уряд заперечив  послаблення карантину упродовж квітня, інформує Zaxid.net.  Крім того, скоріше за все, карантин  продовжать до початку травня, про це заявив під час засідання уряду 8 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

- Якщо буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності, то лише в травні ми почнемо вести мову про можливе послаблення карантинних заходів. Це точно не буде зроблено з 14 квітня, – наголосив  прем’єр-міністр.

   
За словами Дениса Шмигаля, уряд «не відступить від того карантинного режиму, який був запроваджений»: він триватиме до 24 квітня точно і, скоріше за все, продовжиться до початку травня.

 - У травні за умови позитивної динаміки ми запустимо економіку за визначеним планом, який буде додатково прокомунікований урядом, чітко розписаний. Кожен буде знати свою роль, час і місце, коли він почне ходити на роботу, які будуть соціальні стандарти нашого життя у травні.  «Масочний» режим, соціальні дистанції, розтермінування робочого часу. Над усіма цими питаннями уряд зараз працює, – зауважив Шмигаль.

Аналогічну інформацію повідомив і Офіс президента, на нараді при главі держави 8 квітня дійшли згоди, що послаблювати карантин в Україні ще зарано: «особливо з урахуванням Великодніх свят, коли існує загроза скупчення людей і чимало українців повертаються додому на свята».

Нагадаємо, що карантин в Україні через пандемію коронавірусу триватиме, як мінімум, до 24 квітня включно. Починаючи з 12 березня в країні поступово вводилися нові карантинні обмеження, зокрема, призупинення навчання, закриття кордонів та більшості закладів торгівлі.
 

Социальные комментарии Cackle