10.07.2019 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Понад 40% українців і далі чекають від Зеленського зниження тарифів – опитування

Понад 40% українців і далі чекають від Зеленського зниження тарифів – опитування

Більше третини українців досі очікують від президента Володимира Зеленського вирішення питання про зниження тарифів на комунальні послуги.

Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології з 25 червня по 7 липня.

Опитаним пропонували дати три варіанти відповідей із запропонованих соціологами на запитання «Що ви хотіли б, щоб новий президент Володимир Зеленський зробив у свої перші 100 днів?».

Більше третини українців - 42,8% відповіли, що чекають від президента «зниження тарифів на комунальні послуги».

Також опитані хочуть, щоб Зеленський «подав у парламент законопроекти про зняття недоторканності з депутатів, суддів, президента» – 36,6% респондентів.

«Почати прямі переговори з Донецьком, Луганськом і Москвою про мирне врегулювання і припинення бойових дій на Сході України», - відповіли 33% опитаних.

Ще 31,4% опитаних закликають Зеленського «почати або ж прискорити розслідування найбільш резонансних корупційних злочинів».

Опитування проходило з 25 червня по 7 липня. Було опитано 2004 респонденти, що мешкають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2,0% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%.

Leopolis.news

Социальные комментарии Cackle