20.07.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Петиція за відставку Зеленського набрала необхідну кількість голосів

Петиція за відставку Зеленського набрала необхідну кількість голосів

Мова іде про петицію зареєстровану 8 липня політтехнологом Віктором Уколовим.

Петиція за відставку Володимира Зеленського з посади президента України, через порушення закону, уже набрала необхідну кількість голосів – її підтримали понад 29 тис.громадян України (при необхідній кількості 25 тис. голосів). Про це йдеться на сайті президента. Там зазначено, що петиція очікує на розгляд.

Нагадаємо “18 квітня 2019 року в програмі “Право на владу” Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить закон. Цим він обнадіяв і здобув підтримку 73% виборців у другому турі, який пройшов через чотири дні після тієї заяви. 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував 5,1 млн грн доходів від погашення ОВДП і цим порушив закон “Про запобігання корупції”, – нагадує автор петиції.

“Ми, що підписалися нижче, закликаємо президента Володимира Зеленського виконати свою передвиборчу обіцянку і подати у відставку з посади президента України через порушення закону!.. Або визнати, що за чотири дні до другого туру він збрехав своїм виборцям”, – йдеться у зверненні.

Додамо, Національне агентство з питань запобігання корупції виписало президенту Володимиру Зеленському два адміністративних протоколи за несвоєчасну подачу повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Матеріали передадуть до суду, інформує Четверта студія.

Социальные комментарии Cackle