21.10.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Підрахунок голосів на місцевих виборах буде тривалим- прогнозує ЦВК

Підрахунок голосів на місцевих виборах буде тривалим- прогнозує ЦВК
Центральна виборча комісія заявила, що процес підрахунку голосів виборців на дільницях після проведення голосування 25 жовтня буде тривалим, - пише zaxid.net.

«Підрахунок голосів виборців стане серйозним випробуванням для всіх виборчих комісій. Він буде тривалим», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до такого висновку виборча комісія дійшла після симуляції підрахунку голосів, яку вони провели ще у вересні.

Труднощі виникли під час заповнення протоколу про підрахунок голосів виборців на дільниці. Внесення до відомостей повних назв організацій політичних партій та ініціалів усіх кандидатів  у депутати  «від руки »тривало 1 годину 40 хвилин. Задля зменшення часу ЦВК ухвалила протокол, який передбачає, що повні назви місцевих організацій політичних партій та ПІБ кандидатів будуть надруковані.

Додамо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня і відбуватимуться на новій територіальній основі. Зокрема, українці обиратимуть депутатів до новоутворених районних рад. Голосування проходитиме з дотриманням карантинних обмежень.
Социальные комментарии Cackle