06.05.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Навчання в школах цьогоріч уже не буде. Заклади освіти відкриють лиш для ЗНО

Навчання в школах цьогоріч уже не буде. Заклади освіти відкриють лиш для ЗНО

Навчальні заклади в рамках карантину  відкриватися вже не будуть. Школи почнуть функціонувати з 1 вересня. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв'ю виданню "Сьогодні". Ляшко зазначив, що відкриють тільки деякі навчальні заклади для проведення ЗНО. При цьому учні, які проживають в іншій області або на відстані понад 150 кілометрів від навчального закладу, зможуть змінити місце здачі ЗНО.
 
Навчальний рік у школах завершиться дистанційно. Має це відбутися до 1 червня, випускні та останні дзвоники цьогоріч скасовано. Як додає голова комітету Верховної ради України з питань освіти науки та інновацій Сергій Бабак -  у вересні школярі будуть місяць наздоганяти програму, яку пропустили під час карантину наприкінці навчального року.

Паралельно Кабінет міністрів планує попри карантин розпочати підготовку дитячих  садочків і шкіл  до експлуатації з 1 вересня. Там зазначають - зі стартом нового навчального року діти мають піти  в якісно відремонтовані чи новозбудовані школи і дитячі дошкільні установи. 

Социальные комментарии Cackle