23.10.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Надзвичайники у Трускавці проінспектували протипожежний стан виборчих дільниць

Надзвичайники у Трускавці проінспектували протипожежний стан виборчих дільниць

Трускавецьким МВ ГУ ДСНС України у Львівській області на виконання наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 11.09.2020 №504 “Про затвердження Плану заходів ДСНС у період передвиборчої кампанії та проведення місцевих виборів” з метою своєчасного вжиття організаційних і практичних заходів направлених на забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення передвиборчої кампанії та проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів протягом вересня-жовтня 2020 року було проведено перевірку стану пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, де будуть розміщені дільничні виборчі комісії та міська територіальна виборча комісія.
 
Інспекторським складом проведено позапланові перевірки 9 виборчих дільниць, які знаходяться на території м. Трускавець. Особлива увага приділялась наявності первинних засобів пожежогасіння, наявності та працездатності систем протипожежного захисту, а також забезпечення приміщень, де будуть розміщенні виборчі дільниці, необхідною кількістю евакуаційних виходів.

За результатами перевірок встановлено, що на більшості об’єктів стан пожежної та техногенної безпеки знаходиться в належному стані. Такі об’єкти, як санаторій «Дніпро» та Палац культури ім. Шевченка, які належать суб’єктам господарювання в повному обсязі забезпечені первинними засобами пожежогасіння, всі вогнегасники пройшли технічне обслуговування, системи протипожежного захисту перевірені та знаходяться в справному стані. Місця проведення голосування забезпечені належною кількістю евакуаційних виходів.  

Об’єкти, які належать відділу освіти та відділу культури Трускавецької міської ради, також в повному обсязі забезпечені первинними засобами пожежогасіння, всі вогнегасники пройшли технічне обслуговування. Проте системи протипожежного захисту справні та експлуатуються в належному стані тільки в загальноосвітній школі №1 та школі №3. На решті об’єктів ці системи застарілі, несправні та відповідно не експлуатуються. Щодо забезпечення належною кількістю евакуаційних виходів, то всі приміщення на об’єктах забезпечені 2-ма евакуаційними виходами.

Крім того з персоналом об’єктів проведено інструктаж щодо забезпечення пожежної безпеки під час підготовки та проведення голосування виборців.
Також рятувальники закликають громадян неухильно дотримувати правил пожежної безпеки на виборчих дільницях.


Социальные комментарии Cackle