21.03.2019 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

На створення фейків проти Порошенка Росія виділила $350 мільйонів, - Володимир Ар’єв

На створення фейків проти Порошенка Росія виділила $350 мільйонів, - Володимир Ар’єв

Український інформаційний простір напередодні виборів Президента України переповнений фейковим контентом, створення якого фінансується з Російської Федерації. Про це народний депутат фракції БПП Володимир Ар'єв заявив на зустрічі з жителями міста Дніпро.

«Нещодавно в соцмережах поширювалися фотографії, на яких Президент України Петро Порошенко нібито втікає від натовпу людей. Ці зображення були лише одним невеликим фрагментом одного панорамного фото, на якому Президент спускався зі сцени, аби поспілкуватися з мешканцями міста під час відкритої зустрічі», - заявив народний депутат.

Володимир Ар’єв зауважив, що це примітивний фейк і його розвінчано. Однак зараз, за даними української зовнішньої розвідки, на період президентських виборів Росія виділила $350 мільйонів для створення фейкового інформаційно-політичного середовища в Україні.

«Це величезні кошти, які Росія використовує для пропаганди та створення відповідної атмосфери в Україні на виборчий період", - зазначив політик.

Володимир Ар'єв закликав учасників зустрічі перевіряти інформацію, яка з'являється у ЗМІ, соцмережах чи транслюється по телебаченню. Особливо ретельно потрібно аналізувати новини напередодні виборів.

Джерело: pp2019

Социальные комментарии Cackle