09.07.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

На сайті президента з’явилася петиція щодо його відставки

На сайті президента з’явилася петиція щодо його відставки

У середу, 8 липня, на сайті президента з’явилась електронна петиція з вимогою відставки Володимира Зеленського через порушення закону, - пише Четверта студія. Напередодні президент публічно зізнався, що порушив закон, не задекларувавши величезну суму доходів.
  
Створив петицію №22/100754-еп політтехнолог Віктор Уколов. Петиція щодо відставки президента Володимира Зеленського набрала більше 7500 підписів з необхідних 25 тис.

- 18 квітня 2019 року у програмі “Право на владу” Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить Закон. Цим він обнадіяв і здобув підтримку 73% виборців у другому турі, який пройшов через 4 дні після тієї заяви. 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував величезну суму доходів від продажу ОВДП і цим порушив Закон “Про запобігання корупції”. Звертаємося до пана Президента із закликом дотримувати слова і подати у відставку, або визнати, що за 4 дні до другого туру президентських виборів він збрехав своїм виборцям, – йдеться в тексті петиції.

Додамо, 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував 5,1 млн грн доходів від погашення ОВДП і цим порушив Закон “Про запобігання корупції”. Після вручення підозри від НАЗК Зеленський вніс до декларації відомості про зміни в майновому стані – він отримав дохід на суму 14,47 млн грн від продажу землі та нерухомості.


Социальные комментарии Cackle