03.08.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині скасували обов'язкові медогляди для учнів та вчителів

На Львівщині скасували обов'язкові медогляди для учнів та вчителів

У Львові та в області у зв’язку з епідемією Covid-19 на час карантину не вимагатимуть проведення обов’язкових профілактичних медоглядів для працівників освіти та школярів. Тобто, з вересня діти зможуть піти до школи без довідок про медогляд, який раніше традиційно проходили перед початком навчального року, - повідомляє Zaxid.net.

За словами начальниці управління освіти Львівської міськради Зоряни Довганик, батькам, чиї діти вперше йдуть до школи або в садочок, буде достатньо принести довідку довільної форми від сімейного лікаря, який вже має попередню інформацію про дитину і знає, чи може вона відвідувати заклад освіти.

Директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска пояснив , що є постанова уряду від 22 квітня 2020 року, яка дозволяє педагогам працювати без проходження профілактичного медичного огляду у період карантину та протягом 30 днів після його закінчення. Щодо школярів – залишається чинним наказ Міносвіти про проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів, у якому не вказано, що медогляд має бути пройдений до 1 вересня.

Отже, діти йдуть до школи і можуть походити медичні огляди протягом року, при бажанні чекаючи до завершення карантину. В освітніх закладах не можуть вимагати довідок про обов’язкове проходження медогляду.


Социальные комментарии Cackle