12.10.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

На Львівщині більше тижня навчатимуть членів дільничних виборчих комісій

На Львівщині більше тижня навчатимуть членів дільничних виборчих комісій

Міжнародна фундація виборчих систем в Україні (IFES) в рамках співпраці з Центральною виборчою комісією розпочала серію вебінарів для членів дільничних виборчих комісій з питань організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня, інформує ЛОДА.
Усього заплановано 371 вебінар у всіх регіонах України.

"На Львівщині такі навчання пройдуть з 13 до 20 жовтня, - повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів. - Їх проведуть раніше підготовлені тренери, які пройшли відповідну пʼятиденну онлайн підготовку та отримали сертифікати у Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів при ЦВК.".

Під час тренінгів учасники опанують порядок складання, уточнення та внесення змін до уточненого списку виборців, отримання виборчих бюлетенів та виборчої документації. Розглянуть також підготовку приміщення для голосування та як провести підготовче засідання ДВК в день голосування, а також організацію і порядок самого процесу голосування.

Окрім того, будуть розглянуті основні аспекти організації роботи дільничних виборчих комісій, серед яких закриття виборчої дільниці та підсумкове засідання ДВК. Найбільше уваги буде приділено порядку підрахунку голосів виборців та заповненню протоколу. Під час цього етапу буде детально вивчено питання опрацювання списків виборців, невикористаних виборчих бюлетенів, контрольних талонів тощо.

Навчальний фільм для членів дільничних виборчих комісій з місцевих виборів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року можна переглянути тут.

Социальные комментарии Cackle