19.10.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

МОЗ закликало українців переходити на дистанційний режим роботи

МОЗ закликало українців переходити на дистанційний режим роботи

МОЗ закликало переходити на віддалений режим роботи всіх українців, які можуть працювати з дому. Про це сказала заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак на брифінгу 19 жовтня, інформує Zaxid.net.

За її словами, кожен роботодавець має організовувати роботу своїх працівників віддаленому режимі, якщо є така можливість.

«Кожен роботодавець, кожен керівник фірми, підприємства має організовувати роботу своїх працівників у такий спосіб, щоби всі ті, хто можуть працювати у віддаленому доступі – працювали у віддаленому доступі. Будь-які зібрання намагатися проводити з дотриманням дистанції, усіх вимог, які стосуються карантинних обмежень. Не потрібно зайвий раз збирати людей, організовувати зустрічі, наради, зібрання в офлайн-режимі, тобто у "живому" форматі», – сказала Микичак.

Микичак також нагадала про необхідність носити маску у місцях скупчення людей і закликала громадян не відвідувати концерти та інші масові заходи.

Нагадаємо, що 13 жовтня Кабмін продовжив загальнонаціональний адаптивний карантин в Україні до 31 грудня. Останні кілька тижнів в Україні фіксують стрімкий ріст нових хворих на Covid-19.

Через погіршення епідситуації МОЗ ініціювало продовження карантину, а також рекомендувало з 15 жовтня відправити школярів на двотижневі канікули, а студентів – на дистанційне навчання з рекомендованим виїздом із гуртожитків. Це рішення мають приймати місцеві комісії з питань ТЕБ і НС.


Социальные комментарии Cackle