19.08.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Медогляд перед навчальним роком мають обов'язково пройти тільки першокласники

Медогляд перед навчальним роком мають обов'язково пройти тільки першокласники

У Міністерстві охорони здоров'я зазначають, що медичні огляди перед навчальним роком проводяться для дітей першого класу. Для всіх інших дітей - проводяться раз на рік.

Про це на брифінгу за результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС сказав заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, - повідомляєУкрінформ. 

Ляшко зауважив, що дитина повинна пройти медичний огляд один раз на рік. "Цей медичний огляд прив'язується плюс-мінус два тижні до її дня народження. Відповідальність за проходження медичного огляду покладається на батьків. Батьки можуть зі своїм сімейним лікарем визначити дату проведення медичного огляду", - додав він.

- Для першокласників ми освітянам говоримо: сьогодні не звичайні умови, країна живе в карантині, тому потрібно розглядати і підходити виважено до процесу проведення медичних оглядів, щоб запобігти скупченню дітей і дорослих у медзакладах під час проходження оглядів. Це питання можна розтягнути в часі, в залежності від епідситуації в тій чи іншій територіально-адміністративній одиниці провести медичні огляди без шкоди для епідемічної ситуації, - зазначив він.

Социальные комментарии Cackle