20.10.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Місцеві вибори 2020: як відбуватиметься голосування під час пандемії

Місцеві вибори 2020: як відбуватиметься голосування під час пандемії

Від місцевих виборів нас відділяє кілька днів – у неділю 25 жовтня виборчі дільниці відкриють свої двері для голосування. Голосуватимуть українці саме в період піку захворюваності на коронавірус.

Напередодні уряд затвердив низку вимог щодо дотримання епідемічних норм під час голосування. За ними - виборці зобов’язані прийти на виборчу дільницю у масках, а на прохання члена комісії тимчасово зняти її для встановлення особи. Вони також мусять дотримуватись соціальної дистанції. На вході до дільниці у людей мірятимуть температуру та питатимуть про симптоми застуди. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов анонсував раніше, що для людей із симптомами ГРВІ буде окрема кабінка для голосування, - інформує Львівська мануфактура новин. 
 
На вході до кожної дільниці стоятиме антисептик для рук. Члени комісій мають регулярно змінювати свої маски. У приміщенні дільниці одночасно може перебувати не більше 3-х виборців біля одного столу видачі бюлетенів. Члени комісій мають сидіти не ближче метра один до одного.

За бажанням виборців, які перебувають на самоізоляції через коронавірус, до них прийде група з переносною скринькою для голосування. Для цього потрібно не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів (23 жовтня) подати заяву з доданою довідкою від медустанови про стан здоров’я (перебування на самоізоляції). Члени комісії, які приїдуть до таких виборців, мають бути в масках, рукавичках та захисних щитках. Їх змінювати потрібно після кожного візиту.

На самоізоляцію будуть направляти тільки тих членів комісії, які мали контакт із хворим без засобів захисту, або вже мають симптоми захворювання. Тести на коронавірусну недугу  члени дільниці не здаватимуть. 


Социальные комментарии Cackle