27.08.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Кабмін продовжив адаптивний карантин ще на два місяці

Кабмін продовжив адаптивний карантин ще на два місяці

Кабінет міністр України підтримав постанову про продовження адаптивного карантину до 31 жовтня. Про це на засіданні уряду 26 серпня заявив Денис Шмигаль, інформує zaxid.net.

Нова постанова діятиме з 1 вересня до 31 жовтня. Регіони продовжать ділити на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу. На засіданні міністри проголосували за продоження карантину одностайно.

Тобто в Україні і надалі, залежно від епідемічної ситуації, будуть встановлювати «зелені», «жовті», «помаранчеві» та «червоні» рівні небезпеки. Рівень встановлюватиметься автоматичною системою і затверджуватиметься комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Проте з 1 вересня посилюють обмеження у «зеленій» зоні, тобто там, де найкраща ситуація. Кабмін забороняє у «зелених» зонах проведення дискотек, роботу нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля. Уряд вважає, що такі заклади не дотримуються карантинних умов та сприяють поширенню вірусу серед молоді.

Також забороняється проведення концертів. Але виняток роблять для тих закладів культури, для яких проведення концертів упродовж останнього року є основним видом діяльності.Социальные комментарии Cackle