20.05.2019 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Грошові виплати на лінії зіткнення для бійців операції об’єднаних сил - зросли

Грошові виплати на лінії зіткнення для бійців операції об’єднаних сил - зросли

Відповідно до наказу підписаного міністром оборони України Степаном Полтораком з травня 2019 року зросли виплати для бійців ООС на лінії зіткнення.

Доплата збільшена на п’ять тисяч гривень тим військовослужбовцям, що перебувають на лінії бойового зіткнення. І на одну тисячу гривень – для тих хто перебуває в інших районах проведення Операції об’єднаних сил.

Мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця – контрактника, що залучений до участі в Операції об’єднаних сил на першій лінії, буде становити 27 300 гривень. Із них базове грошове забезпечення солдата – від 10 тисяч гривень, доплата за участь в ООС – 17 тисяч гривень.

В інших районах проведення операції боєць мінімально отримуватиме 16 800 гривень.

Доплата за участь однакова для всіх. А от грошове забезпечення зростає відповідно до звання і посади. Тож командир взводу на першій лінії отримає 31 100 гривень, в інших районах – від 20 600 гривень, командир батальйону – від 35 500 гривень на першій лінії та від 25 000 гривень – в інших районах.

У командира бригади, що виконує завдання на лінії бойового зіткнення,мінімальне грошове забезпечення – 42 000 гривень, а в інших районах проведення операції – 31 500 гривень.   

Социальные комментарии Cackle